Ölü Dünya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ölü Dünya

Rpg.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kahveli Bir Sabah

3 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

Kahveli Bir Sabah Empty
MesajKonu: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 12:39 pm

Normalde kahveyi çok sevmezdi ama Kimya Projesini yapmak için sabah 04:00'de kalkmıştı ve uykusuzluktan ölüyordu,gerçekten.Kahvesini yavaşça yudumlarken projesini flashdisk'ine attı ve iç çekti.Artık giyinmeliydi ama kendisininde hareket edecek güç bulamıyordu.Başı çatlayacak gibi ağrıyordu ama nasılsa kendinde sandalyesinden kalkıp dolabının kapağını açacak güç buldu.İçinden mavi bir bluz çıkardı ve onu giydi.Sabah kesinlikle sıcak değildi ama soğukta sayılmazdı.Turuncu bukleleriyle oynayarak altına giyecek bir şey aradı, en sonunda gri renkli bir kot giymeye karar verdi.Sonra mutfağa gitti,oda sessizdi.Çünkü daha ailesindeki herkes uyuyordu.Mutfakta bir sandalyeye çöktü ve bir lanet okudu.Daha okula gitmesine 2 saat vardı ama o hazırlanmaya başlamıştı bile.Ne ilginç,halbuki erken kalkmak nefret ederdi.

En son Lulu Hellenna Bones tarafından Cuma Ara. 24, 2010 2:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
https://oludunyarpg.yetkin-forum.com
Raven Midnight

Raven Midnight

Kahveli Bir Sabah Empty
MesajKonu: Geri: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 6:54 pm

Sabahın üçünde ayağa dikildiğimden beri uyuyamadım.Hiç bir zaman tam uyuyamamıştım.Bir kaç saat daha oyalandıktan sonra kalktım.Saatim boşuna çalmasın diye alarmını kapatıp banyoya gittim.Her zamanki gibi saçlarım darmadağınıktı ve göz altlarım mordu.Saçlarımı taradım ve giyindim.Siyah giyinmeyi çok sevdiğim dolabımdan anlaşılıyordu.Çantama ne bulduysam tıkıştırıp sessizce alt kata indim.Çantamı kapının önüne bıraktım ve bahçeye çıktım.Verandaya oturup bir şarkı mırıldanmaya başladım.Sırtımda bir şey hissedince irkildim ve arkama döndüm. Kedim günaydın demek istemişti sadece.Siyah tüy yumağını kucağıma alıp kulağına fısıldadım"Merhaba küçük yaratığım,".Orada biraz oturduktan sonra saate baktım.Okula gitmem lazımdı.Arabama atlayıp yola çıktım.

En son Raven Midnight tarafından Çarş. Ara. 22, 2010 8:36 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

Kahveli Bir Sabah Empty
MesajKonu: Geri: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 7:50 pm

Saat yaklaşıyordu ve babası daha kalkmamıştı.Demek ki artık okula kendisi gitmek gerekecti.O sırada telefonu çalmaya başladı."Alo?" dedi Lulu."Hey,okula bugün beraber yürüyelim mi?" dedi Angelus."Olur Angel,hadi gidelim" dedi en yakın erkek arkadaşına."Char geç kalabilirmiş" dedi."Charlotte o,her şeyi yapar" dedi Lulu ve sessizce kıkırdadı."Hadi dışarı çık,neredeyse sizin evinizin önündeyim" dedi Angel ve telefonu kapadı.Lulu ihtiyacı olduğu her şeyi aldığından emin aldıktan sonra dışarı çıktı.Apartmanın merdivenlerinden yavaşça indi ve en sonunda lobiye vardı.Sonra apartmanın giriş kapısını açtı,güvenlik görevlisi El'i selamladı ve yoluna devam etti.Angelus'un saçları neredeyse boynuna değecekti ve yemyeşil gözlerle onu süzüyorlardı."Dün gece neredeydin?" diye sordu."Evde.Kimya projesi,ödevler derken anca yapabildim" dedi Lulu omuz silkerek."Dün neler kaçırdın bir bilsen" dedi Angel ve dudağını ısırdı.Lulu sırıttı ve Angelus'un kolunu dirseğiyle dürtü,"Senin Bayan Mükemmel orada olsa iyi olur" dedi.Angelus gözlerini kaçırıp kızardı.Emily güldü."Oradaydı ve çok eğlendik" dedi."O kızı sevmeye çalışabilirim,yani onla gerçekten çıkmak istiyorsan" dedi yürürlerken."Hiçbir şey için zorunlu değilsin" dedi Angelus."Tamam,her neyse.Hızlı yürüyelim,okula erken gitmek istiyorum" dedi Lulu ve iç çekti."Ne oldu?" dedi Angelus mükemmel kaşlarından birini kaldırarak."Biliyor musun,o kız senin gibi bir erkek arkadaşı olacağı için çok şanslı" dedi Lulu Angelus'un yüzünü kızartarak."Okula erken gitmek istiyorum çünkü onunla konuşmak istiyorum" dedi Lulu."Kimle?" dedi."Yeni gelen çocukla" dedi Lulu düşünceli bir şekilde hızlı hızlı yürürken.Angelusta ona yetişti ve yürümeye devam ettiler.
Assasin_King

Assasin_King

Kahveli Bir Sabah Empty
MesajKonu: Geri: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 7:55 pm

Hava aydınlanıyordu.Saate baktım.06.32.Üzgünüm dostum 3 dakika sonra ölmüş olacaksın 06.34 sinyal geldi ve atladım.Ağaçların arasından bir kartal gibi süzülürken bir kurt gibi katil olacaktım.Ne kadar savunmasız,aşırı bir güven değil mi bu dostum? tamam etrafında korumalar var ama havadan tamamen savunmasızsın.06.35 bileklerimden çıkan gizli bıçaklar birden şah damarını delip geçmişti.İğrenç şey bu cezayı haketmişti.pöh sıradan bir sabah ve güneş.Benim ellerimle kana bulanan başka bir cesed
Raven Midnight

Raven Midnight

Kahveli Bir Sabah Empty
MesajKonu: Geri: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 8:16 pm

Okula geldiğimde dersin başlamasına yarım saat vardı.Arabayı park ettim ve dışarı çıktım.Henüz erken olduğuna göre okula girmenin manası yoktu.Okulun karşısındaki parka gidip kitap okumaya başladım.Annemin korku romalarından birini çalmıştım.Bir kaç sayfa sonra kitabı kapatıp çantama tıktım.Kulaklıklarımı takıp 'az' gürültülü bir müzik açıp yürümeye başladım.

En son Raven Midnight tarafından Çarş. Ara. 22, 2010 8:30 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Assasin_King

Assasin_King

Kahveli Bir Sabah Empty
MesajKonu: Geri: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 8:24 pm

Gerçek adı(ları) Altair ,Ezio Di Additore ve Harry DarkGuardian.3.'yü tercih ediyor Her ne kadar bir süikastçi olsada sabah 8 akşam 4 bir öğrenci.Arabasından inmeden önce bütün silahlarını bagaja tıkıştırdı ve gizli bıçağın çıktığı eline siyah eldiveni taktı. yolda yürürken Sınıf arkadaşı Raven'i gördü ve "Merhaba" dedi
Raven Midnight

Raven Midnight

Kahveli Bir Sabah Empty
MesajKonu: Geri: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 8:33 pm

Adımlarımı yavaşlattım.Sanırım biri bana sesleniyordu.Kulaklıklarımı çıkarıp arkamı döndüm."Merhaba Harry,"dedim.
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

Kahveli Bir Sabah Empty
MesajKonu: Geri: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 9:12 pm

Lulu'nun hayatında istediği tek şey,rahat ve gözden uzak bir hayat yaşamaktı.Ciddiydi.Tamam,kavgalar falan filan eğlenceliydi ama bazen her şeyin daha sakin ve yavaş olduğu zamanları özlüyordu.Angelus da onu anlıyordu ama sonuçta o bir erkekti ve kavga onun için bir ihtiyaç sayılabilirdi."Hey Bones!" diye biri ona arkasından bağırdığında şaşırmadı.Yanından gelen yumruğa da hiç şaşırmadı.Şaşırdığı tek varsa,çocuğun onun suratına indirmek yerine yüzüne dikkatlice bakmasıydı.Saçları dimdikti ve gözleri neredeyse gözbebeğiyle aynı renkteydiler."Mark" diye fısıldadı Lulu.Markle lise başladığından beri düşmanı-dost ilişkileri vardı.Lulu iç çekti."Gözlerinin altında torbalar var,dün iyi uyumadın mı yoksa?" diye sordu.Lulu saçını kulağının arkasına sıkıştırıp güldü.Mark'ın en çok bu özelliğini seviyordu,kavgacı ama nazik.Hırçın ama sabırlı.Güçlü ama kırılgan."Ödevleri biriktirmiştim" dedi Lulu.Mark eliyle gözlerinin altını muayene etti ve "Senin gibi bir kız uyumazsa biraz fondaten sürüp onları kapamalı" dedi."Gay mısın?" diye sordu Lulu ve güldü."Evet" dedi Mark sırıtarak.Aslında farkında olmadan okula yaklaşmışlardı."Yeni çocuk nasıl bakalım?" diye sordu Mark.Uzun zamandır konuşmayan Angelus "Kim şu?" diye söylendi."Göreceksin,yani umarım" dedi Lulu ve tekrar iç çekti.
Assasin_King

Assasin_King

Kahveli Bir Sabah Empty
MesajKonu: Geri: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah EmptyPerş. Ara. 23, 2010 7:25 pm

Tam Raven ona merhaba demişken onun arkasından gelen tapınak askerlerini gördü ve fısıldadı "kahretsin tamda zamanıydı " Yerden Raven'in gözüne biraz toz attı.Arkasından gelen 2 askerin kafasına sıktı ve tam onun üzerine atlamaya çalışanın boğazına gizli bıçağını soktu.Cesetleri göstermemek için bir gaz bombası atıp Raven'i kolundan tutup koşmaya başladı
Raven Midnight

Raven Midnight

Kahveli Bir Sabah Empty
MesajKonu: Geri: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah EmptyPerş. Ara. 23, 2010 7:28 pm

Harry yüzüme toz attı ve bir kaç saniye içinde kolumdan çekerek koşmaya başladı.Durdum."Hey ne oluyor?"dedim gözlerimi ovuşturarak.
Assasin_King

Assasin_King

Kahveli Bir Sabah Empty
MesajKonu: Geri: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah EmptyPerş. Ara. 23, 2010 7:35 pm

Bilmiyorum! ama bir patlama oldu hızlı koş! dedi.İyi kıvırmıştı.Telefonu çalmaya başladı
Kahretsin ne var !?
Hayır Gelemem
Gelemem DEDİM!
Maria'yı görevlendirin
HAYIR DEDİM

Kahretsin bu gün okulda yapmam gereken işler var!
diye düşündü
Raven Midnight

Raven Midnight

Kahveli Bir Sabah Empty
MesajKonu: Geri: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah EmptyPerş. Ara. 23, 2010 7:39 pm

Az önce ne olmuştu öyle?Her ne olduysa,ilginç bir şeyler olduğu için tanrıya şükrediyordum.Yinede tırsmıştım.
Assasin_King

Assasin_King

Kahveli Bir Sabah Empty
MesajKonu: Geri: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah EmptyPerş. Ara. 23, 2010 7:43 pm

Raven, şu efsaneyi duydunmu? Süikastçiler Kardeşliği?(Assassin's Brotherhod)
birilerine en azından bir şeyler anlatmak gerekti
Raven Midnight

Raven Midnight

Kahveli Bir Sabah Empty
MesajKonu: Geri: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah EmptyPerş. Ara. 23, 2010 7:46 pm

Ne?"Hayır,süikastçi olduğunu söyleme sakın"deyip güldüm.evet kesinlikle günüm çok ilginç geçecekti.
Assasin_King

Assasin_King

Kahveli Bir Sabah Empty
MesajKonu: Geri: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah EmptyPerş. Ara. 23, 2010 7:48 pm

Ah sanmıyorum ama efsaneyi bilen biri olmamasına üzüldüm dedi
Raven Midnight

Raven Midnight

Kahveli Bir Sabah Empty
MesajKonu: Geri: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah EmptyPerş. Ara. 23, 2010 7:50 pm

"Nereden çıktı şimdi bu?Olanlarla bir ilginmi var?"dedim.
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

Kahveli Bir Sabah Empty
MesajKonu: Geri: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah EmptyPerş. Ara. 23, 2010 7:56 pm

Lulu okula girip sınıfa girdiğinde hayal kırıklığına uğramıştı çünkü çocuk yine yoktu.Bir gelip bir gelmiyordu.Lulu iç çekti ve çocuk hakkında meraklanmaya başladı,neden ona öyle bakıyordu?Daha önce hiçbir erkek ona öyle bakmamıştı,daha önce hiçbir erkek onla bu kadar rahat konuşmamıştı.Mark'la Angelus bunun önemini anlamazlardı,nasıl olsa ikisi de erkekti.Lulu için bu büyük bir şey sayılırdı çünkü çocuğu ilk gördüğü andan itibaren aralarındaki bu çekimi hissetmişti,kelimeler dökemeyeceği bir bağı.Lulu tekrar iç çekti ve çantasını sırasına koyup sırasına oturdu.O sırada içeri Charlotte daldı ve hemen yanına geldi."Üzgünüm,üzgünüm.Geç kaldım" dedi."Hayır,daha okulun başlamasına 10 dakika var" dedi Lulu saatine bakarak."Ne?Emin misin?" dedi Charlotte şaşırmış bir biçimde.Lulu sadece başını sallamakla yetindi.Charlotte ellerini düz kahverengi saçları arasına soktu ve o da iç geçirdi."Sanırım bugünlerde biraz dalgınım" diye mırıldandı.Lulu güldü,"Keşke sadece biraz olsa" dedi."Sana ne demeli?Artık ev kızımı olmaya karar verdin?" diye sordu Charlotte elini beline koyarak."Evet,bu aralar biraz durgun bir yaşam istiyorum" dedi Lulu.Charlotte omuz silkti ve yanına oturdu.
Assasin_King

Assasin_King

Kahveli Bir Sabah Empty
MesajKonu: Geri: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah EmptyPerş. Ara. 23, 2010 8:01 pm

Ah Hayır sadece bir katilim
dedim ve gülmeye başladım.
Daha 17 yaşımdayım bu olamaz ki.
az önce konuştuğum kişi bir araştırmacı.O efsanenin kalıntılarını araştırıyoruz beni çağırıyorlardı
(Gerçekte ise Brotherhood'u baştan kuruyorduk)
Raven Midnight

Raven Midnight

Kahveli Bir Sabah Empty
MesajKonu: Geri: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah EmptyPerş. Ara. 23, 2010 8:03 pm

"Dur,katilmi?"kolumu uzattım."kolumu çimdikle,hala uyanamadım sanırım."histerik bir kahkaha attım.göz bebeklerim küçülmüştü sanırım,çünkü şaşırdığımda göz bebeklerim küçücük olur.
Assasin_King

Assasin_King

Kahveli Bir Sabah Empty
MesajKonu: Geri: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah EmptyPerş. Ara. 23, 2010 8:04 pm

Sadece bir espiri kedicik
dedim
her şeye inanma
Raven Midnight

Raven Midnight

Kahveli Bir Sabah Empty
MesajKonu: Geri: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah EmptyPerş. Ara. 23, 2010 8:06 pm

"pekiii,ders başlıyor.Okula gidelim."parmaklarımı çıtlattım.evet güne tuhaf bir başlangıç.ne hoş.
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

Kahveli Bir Sabah Empty
MesajKonu: Geri: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah EmptyPerş. Ara. 23, 2010 8:09 pm

Lulu Charlotte'u uzun zamandır tanıyordu.Onda tuhaf bir şey olduğunu bilecek kadar."Ne oldu?" dedi Lulu rahatlatıcı ve güven verici bir şekilde."Barny'le ayrıldım...O pislikmiş" dedi.Lulu Charlotte'a sarıldı ve kulağına "Biliyorum" dedi.Lulu hayattında daha önce az insanla çıkmıştı ve bunu uzun süre değiştirmeyi düşünmüyordu,ta ki şu olay olana kadar.Artık Lulu ne düşünmesi gerektiğini bilmiyordu.
Assasin_King

Assasin_King

Kahveli Bir Sabah Empty
MesajKonu: Geri: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah EmptyPerş. Ara. 23, 2010 8:15 pm

Sınıfa girdim. Sırama gittim ve bir el çabukluğuyla gizli bölmeyi açtım tabancamı içeri koydum.Boş bir kitabı açtım ve ona bakmaya başladım
Raven Midnight

Raven Midnight

Kahveli Bir Sabah Empty
MesajKonu: Geri: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah EmptyPerş. Ara. 23, 2010 8:20 pm

Sırama oturdum.başım uykusuzluktan çatlıyordu.Çantamdan bir ağrı kesici alıp içtim.Zilin çalmasına 8 dakika vardı.Kafamı sıraya yasladım.Kısık sesle bir şarkı mırıldanmaya başladım.
"......
dehydrated cutting bones
today i'm over 7 stone
....."
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

Kahveli Bir Sabah Empty
MesajKonu: Geri: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah EmptyPerş. Ara. 23, 2010 9:08 pm

"Hadi ama!" diye fısıldadı Lulu dersin bitimine 15 dakika kalmışken,Charlotte'un kulağında.Ders başlıyalı 25 dakika olmuştu ama her dakikası o kadar sıkıcı geçiyordu ki anlatamazdı."Biliyorum,biraz sonra öleceğim" diye geri fısıldadı Charlotte ve ikiside sessizce kıkırdadılar.Fizik en eğlenceli ders olmayabilirdi ama bu kadar sıkıcı geçtiğini hiç hatırlamıyordu Lulu hayatı boyunca.İç çekti ve camdan dışarı baktı.Okullarının önünden arabalar geçiyor,hala iş trafiği bitmemişti.Şu güzel sonbahar havasında dışarda olmak için nelerini vermezdi Lulu.Sonra dersi dinlemeye başladı.O sırada sınıfa Mindy daldı,nefes nefeseydi."Bones ve Tennier Bay James'ın yanında,sende McGeorge" dedi ve odadan çıktı.Mindy Bay James'ın-Müdür Yardımcılarının-asistanıydı.Angelus,Mark ve Lulu aralarında bakıştılar.Şimdi sessiz dillerini konuşuyorlardı.Angelustan bir kaş kaldırışı,Marktan omuz silkme ve ellerini saçları arasında gezdirme,Luludan bir göz yuvarlama ve hafifçe esneme.Demek ki hiçbir başlarını derde sokacak bir şey yapmamışlardı,yani uzun zamandır,ki uzun zaman onlar için 3-4 gündü.Hepsi sınıftan dışarı çıkınca derin bir nefes aldılar ve Bay James'ın odasına hızlı adımlarla ilerlediler.

Kahveli Bir Sabah
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki