Ölü Dünya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ölü Dünya

Rpg.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kahveli Bir Sabah

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Assasin_King

Assasin_King

Kahveli Bir Sabah - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah - Sayfa 3 EmptyCuma Ara. 24, 2010 8:39 pm

İstemeyebilirsin Lulu.Sonunda ne olursa olsun araştırdığı kişiyi öldürecek ve o kişi senin arkadaşın Charlotte
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah - Sayfa 3 EmptyCuma Ara. 24, 2010 8:42 pm

Birden algılama yetilerimin bozulduğunu hissettim."Neden?" dedim sakince.Ne tuhaftı,o en iyi arkadaşımı öldürmekten bahsediyordu ama ben sakindim."Ne diyorsun sen böyle,neden o?" dedim ve başımı koltuğa yasladım.Arabanın durduğunu hissedince durdum ve kapıyı hızla açıp sertçe kapadım.İşte o anda yine onu gördüm.O çekimi en baştan yine hissettim ve onla gözlerimiz birleşince birden dondum ve hiçbir şey düşünemez oldum.
https://oludunyarpg.yetkin-forum.com
Assasin_King

Assasin_King

MesajKonu: Geri: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah - Sayfa 3 EmptyCuma Ara. 24, 2010 8:44 pm

Çünkü o bir Katil.
Kolundan tuttum
25 adamımı öldürdü ve bu çocuğu ağır bir şekilde yaraladı.Onun ailesini öldürdü.Bunu yapması için yalvardı.İnsanları çok iyi kandırır Dikkat et
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah - Sayfa 3 EmptyCuma Ara. 24, 2010 8:50 pm

Güldüm ama gözlerim dolmuştu."Bizim sevimli küçük Charlotte'an mı bahsediyoruz?Tanrım..." dedi ve çocuğa baktım.Çocuk yine gözlerimin içine bakmıştı ve yine her yok olmuştu.Bana doğru ilerledi ama göz kontağımızı asla kesmedi."John" dedi sessizce ve elini uzattı."Lulu" dedim ve elini sıktım.Charlotte onun ailesini öldürmüştü."Onu seviyorum,yani Charlotte'u.Onun ölmesini istemem ama eğer....Eğer bu kadar kişinin ölümüne sebep olduysa belki de hak ediyor" dedi ve çocuğa sarıldım.Çocuk şaşırmış gibiydi ama yine de saçıma dokundu.
Assasin_King

Assasin_King

MesajKonu: Geri: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah - Sayfa 3 EmptyCuma Ara. 24, 2010 8:52 pm

John bana bakıp
Efendim iş bitti
dedi.Gülümseyip karşılık verdim
Biraz geciktin.Ceset nerede?
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah - Sayfa 3 EmptyCuma Ara. 24, 2010 9:01 pm

“Ne?O…O ölü mü yani?” diye sordum ve hemen John’u ittim.İkiside pislik gibi bakıyorlardı,içimden onlara bir tane vurmak geldi.Her nasılsa biraz sakinleşmeyi başardım ve derin bir nefes aldım.”Adını temize çıkarmak kesinlikle zor olacak” dedim ve iç geçirdim.Saçlarımı kulağımın arkasına sıkıştırdım ve eve girmek üzere birkaç adım attım.
Assasin_King

Assasin_King

MesajKonu: Geri: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah - Sayfa 3 EmptyCuma Ara. 24, 2010 9:09 pm

Bu babanla bozuşmadan önce kararlaştırıldı
Memnun olacaktır dedim.
AHHH yapmaaa engel olmasaydık bütün okulu yok edecekti
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah - Sayfa 3 EmptyCuma Ara. 24, 2010 9:14 pm

Kapıdan içeri girdim ve "Babam en iyi arkadaşımı ölü istiyormuş meğersem,ne kadar eğlenceli..." dedi ve içeride bir kız gördüm ama yürümüye devam ettim.Babam onu ölü istiyormuş öyle mi?"Bu arada o nerede?" dedim.
Assasin_King

Assasin_King

MesajKonu: Geri: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah - Sayfa 3 EmptyCuma Ara. 24, 2010 9:17 pm

Çoktan gömüldü kanıtlar yok edildi.
Şimdi Bir Assassin olmak ister misin istemez misin?
kız arkadaşım sordu
Bu Yeni çömezmi Hayatım
Emin değilim diye cevap verdim
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah - Sayfa 3 EmptyCuma Ara. 24, 2010 9:21 pm

Güldüm ve "Sen manyak mısın?Hayır!" dedim malikanede dolaşmaya devam ederken."Dövüşmek ve iyi nişancılık farklı,adam öldürme farklı bir iş" dedim omuz silkerek."Bak,birilerini gerek kalmadıkça öldürmem" dedim ve bir anda karnıma bir ağrı saplandı.Çok ağrıyordu ama belli etmemeye özen gösterdim.Çantamı yere fırlattım,paltomu çıkardım ve tişörtüme baktım.Kanıyordum.Tişörtümü çıkarıp daha kısa bir tişört içinde kaldım.Tam kasıklarımın biraz daha üzerindeki eski bir yaram kanıyordu.Herhalde açılmış olmalı.Harry'e döndüm ve "Dikiş dikebilir misin?" dedim yaramı göstererek.
Assasin_King

Assasin_King

MesajKonu: Geri: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah - Sayfa 3 EmptyCuma Ara. 24, 2010 9:23 pm

Ben Değil ama o dikebilir
dedim ve onu sevgilimle revire gönderdim.
Silah bölgesine gidip silahlarımı bıraktım
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah - Sayfa 3 EmptyCuma Ara. 24, 2010 9:26 pm

Sevgilisi bana hiç nazik bakmıyordu,cidden.Hayatımda hiç bu kadar hırsla diken birini görmemiştim ama sesimi çıkardım.İşini hızlıca bitirdi ve tişörtümü giydi."Bak" dedi bana doğru dönerek."Harry'e karşı bir hareket yapacak olursan o küçük kemiklerini ezerim,anladın mı?" dedi ve gitti.Arkasından güldüm,Harry ve ben mi?Ney uyum ama....O sırada dışarı çıktım ve eşyalarımı aramaya başladım.Başımı tam aşağı eğmişken birine çarptım.
Assasin_King

Assasin_King

MesajKonu: Geri: Kahveli Bir Sabah   Kahveli Bir Sabah - Sayfa 3 EmptyCuma Ara. 24, 2010 9:35 pm

Tam Lulu dışarı çıkacakken John ile çarpıştılar.
Luluyu kolundan tuttum.
Seni eve bırakayım.
Silahlarımı aldım pardisomu giydim ve Lomborghini'me bindik saatte 600 km de giderken her yer karardı ve çok garip bir yere düştük anlamadığımız bir yere

Kahveli Bir Sabah
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3