Ölü Dünya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ölü Dünya

Rpg.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yeni Dünyayı Bulmak

3 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

Yeni Dünyayı Bulmak Empty
MesajKonu: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak EmptyPaz Ara. 26, 2010 9:49 pm

Bir anda uyandım ve yanımda Harry vardı.Harry'nın evi önündeydik.Yavaşça kalktım ve etrafıma baktım.Kesinlikle dünyadaydık.Ya halisyunasyon görmüştüm ya da bir rüyaydı.Harry'e baktım.Sormama gerek yoktu,demek ki gerçekten bunları yaşamıştık.Vücuduma baktım.Aynı yaralar vardı ama Raven'ın bana sardığı bandajlar kaybolmuştu.Peki bu nasıl oluyordu?İç geçirdim ve Harry'e "Sıkı bir araştırma bizi bekliyor" dedim,elimi saçlarımın içinde gezdirerek.
https://oludunyarpg.yetkin-forum.com
Assasin_King

Assasin_King

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak EmptyPaz Ara. 26, 2010 9:54 pm

Fazla uzun sürmez.
dedim.Eve soktum ve parolayı girdim Maria(kız arkadaşım)'ya bizimle gelmesini söyledim.odaya girdik içinde binlerce kırmızı koltuk vardı (animus)birine oturdum ve Luluyuda oturttum zihnimize bir yolculuk yapacaktık
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak EmptyPtsi Ara. 27, 2010 9:53 pm

Ne kadar zihnime gitmek istemesemde karşı koymadım.Oturdum ve gözlerimi kapadım.Bir süre sonra anılar ve düşüncüler zihnime dolmaya başladı.Hepsi bir fotoğraf karesi gibiydi.Bana en yakın gelen anıyı seçtim.İşte oradaydım,ben,Harry ve Raven.Raven bir şey yapıyordu ama orası bulanıktı.Sonra bu anıdan çıktım ve bir başkasına atladım.Harry silahını kafama doğru hareket ettirmişti ve ateş etti.Kurşun saçlarımın arasından geçmişti.Sonra bir başkasına.Böylelikle anılar netlik kazanıyor,her şeyi yavaş yavaş hatırlıyordum.Gözlerimi yavaşça açtım ve
Dead World-Ölü Dünya-
diye fısıldadım Latince.Nasıl olduğunu bilmiyorum.Birden bire aklıma gelivermişti işte.
Assasin_King

Assasin_King

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak EmptySalı Ara. 28, 2010 8:42 pm

Dead World...Cevap buydu.EVET ! ANİMUSLA BUNU KONTROL EDEBİLİRDİM.Ayarları değiştirmeye başladım.Bu bir kaç saat alacaktı
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak EmptySalı Ara. 28, 2010 9:12 pm

Harry bir şeyler dedi ama açıkçası çok bir şey anlamamıştım.Gözlerimi kapadım,eski anılar üstüme üstüme geliyordu.Yok etmek istediğim ama zihnimden bir türlü çıkmayan anılar.Kuzenimin gözleri önünde ölüşü,bıçaklanmam,o yerden düşmem ve o adamın o kadına işkence çekiştirmesi.Hepsi en kötü anılarımı oluşturuyorlardı ve hiçbir şekilde onları değiştiremiyor,yok edemiyordum.Ağladığımı fark etmemiştim.Gözlerimle yaşlarımı sildim,hiç ses çıkarmadan ağlayanlardandım.Bu yüzden Harry'nın çok fark ettiğini sanmıyorum ama yaşlar durmak bitmiyordu sanki.Sakladığım her üstüme üstüme geliyordu,en sonunda durmayı başardım.
Raven Midnight

Raven Midnight

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak EmptySalı Ara. 28, 2010 9:45 pm

Kendimi odamda buldum.Karanlık küçük dünyamda.Ohhh.Kesin hepsi rüyaydı.Elimi boynuma götürdüm.Anahtar oradaydı.Ah ne hoş.Bir gün içerisinde babam öldü,başka bir boyuta falan gittim.Şimdi ne olacaktı?Lulu telefonunu vermişti.Manyak gibi aramaya başladım.Buldum.Hala üzerinde kanlı parmak izlerim vardı.Telefonu çaldırdım.
Assasin_King

Assasin_King

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak EmptyÇarş. Ara. 29, 2010 3:39 pm

başım dönmeye başladı.Yana doğru düşüyordum ama hayır Venedikteydim bir anda türkiyede,Çanakkale istanbul Ankara,Japonya Miami rusya,buraları ilk katil olduğum yerlerdi.bunun olacağını hiç anlamamıştım evime geri döndüm bir anda bayılıyordum lulunun kolunu tuttum gözleri faltaşı gibi açıldı
Raven Midnight

Raven Midnight

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak EmptyÇarş. Ara. 29, 2010 7:31 pm

Telefon açılmayınca kapayıp yatağa fırlattım.Bir şey unutmuşum gibi geliyordu.Olamaz.Annem.Koşarak odaya çıktım.Yerde yatıyordu.Kolunda eroin iğnesi vardı.Hmm,ikisi gitti biri kaldı.Ben.Bu manzaraya daha fazla bakmak istemiyordum.Odama çıktım.Bir sırt çantasına eşyalarımı doldurdum.Bahçeye gömdüğümüz para kutusunu boşalttım ve annemle babamın cüzdanlarını aldım.Kredi kartı şifrelerini biliyordum nasılsa.Telefonum,kıyafetlerim ve bir sürü şey.Anahtar da hala boynumdaydı.Çantam biraz büyük olduğu için kedimi içine koydum.Salak gibi uyumaya devam etti.Ne şanslı hayvan.Hiç bir şeyden habersiz hayatına yaşıyor.Nefes alabilmesi için çantamda dört beş delik açtım. Sonra evden bir daha dönmemeyi umut ederek çıktım.
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak EmptyÇarş. Ara. 29, 2010 9:09 pm

Harry tam düşerken onu yakaladım.Şaşırmıştım,sanırım ona benden bile ağır gelmişti.Titredim,acaba öyle bir şey mümkün müydü?Sonra Harry'ı o kırmızı koltuklu odadan dışarı çıkardım ve bir odaya daldım.Bir erkek odasıydı çünkü içerisi gerçekten bir sürü erkek eşyasıyla doluydu.Harry yatağa yatırdım ve onu yavaşça muayene etmeye başladım,fiziksel olarak sağlıklıydı.İç geçirdim ve bende yatağın kenarında oturmaya devam ettim.Sonra birden bire kendimden geçtim ve yatağa hafifçe düştüm.
Raven Midnight

Raven Midnight

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak EmptyCuma Ara. 31, 2010 12:19 pm

Şimdi ne yapacaktım?Bir evim ve ailem yoktu.Çok fazla miktarda param vardı.Yanımda bir kedim ve biraz eşyam vardı. Bir çadır alıp kamp kurabilirdim.Evet bu iyi bir fikir.Ama önce elimi sarmam gerekiyordu.Bir eczaneden sargı bezi ve oksijenli su aldım.Sonra maketin birinden kedime mama aldım.Bir parka gidip banka oturdum.Kedim mamasını yerken onla sohbet ettim."Evet ufaklık,şimdi nereye gitsek?"dedim.Cevabım kısa bir "mırrr" oldu.Mamasını bitirince onuda kucağıma alıp biraz düşündüm.Gece saat geç olunca eve tekrar girip arabalardan birini alabilirdim.Ama şimdilik bir otele yerleşelim.Küçük bir otele.
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak EmptyCuma Ara. 31, 2010 9:28 pm

O sırada telefonumu hissettim.Telefonuma delice bağlı olanlardan değildim ama yanımda taşırdım.Çıkardım,biri aramış.Ravendi.Hemen onu geri aradım,ya ona bir şey olduysa ve geç kaldıysak?Bu düşünceyi kafamdan kovmak için baya çabaladım ve başardım.
Raven Midnight

Raven Midnight

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak EmptyCuma Ara. 31, 2010 9:36 pm

Telefonum çalıyordu.Açtım."Merhaba lulu,şeyy ben nasıl olduğunu bilmiyorum ama geri döndüm."diye mırıldandım
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 12:36 am

"Bizde aynı şeyi anlamaya çalışıyoruz.Harry beni şu animus koltuklarından birini oturttu.Sonra anılarıma baktım ve her şeyi hatırladım.Sonra bayıldı.Ufff,tanrıçam.Neredesin?Seninle konuşmalıyım" dedi saçımla oynarken.Gerçekten çok sıkkındı canım,ne tuhaf bir gündü bugün.
Raven Midnight

Raven Midnight

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 12:40 am

"Pekiiii,annem öldü sanırım ama emin değillim,evden çıktım.Akşam eve gidip arabayı alırım.Seninle ozaman görüşürüz."dedimç"İyimisin?"
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 12:45 am

Histerik bir şekilde gülümsedim ama normal bir ses tonuyla "Mükemmelim.Ben seni daha sonra ararım" dedim ve telefonu kapadım.İç geçirdim ve etrafa bakındım.Kendimi manyak gibi hissediyordum.
Raven Midnight

Raven Midnight

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 12:59 am

Arabayı şimdiden almaya karar verdim.Eve gidince ışıkların yanık olduğunu fark ettim.İki seçenek vardı,ya annem yaşıyordu yada polisler.Polis arabası olmadığına göre başım dertteydi.Eve girdim.Annem"Neredeydin?"diye gürledi. Sertçe döndüm."Ben bir eroinmanla aynı evde kalmak istemiyorum.Ne halin varsa gör.Arabalardan birini alıyorum. Polisi aramayada kalkma."dedim.Bir şey söylemesine izin vermeden evden koşarak çıktım.Arabaya binip kedimi çıkardım."Evet ufaklık gezin bakalım." dedim ve gaza bastım.
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak EmptyPaz Ocak 02, 2011 7:54 pm

Harry'e dokunduğum zaman anı gibi bir şey görmüştüm ama asla emin olamamıştım.Daha demin ona yanlışlıkken değdiğimde de aynı şey oldu.Bir anı ve hiç ve sevimli değildi.
Harry daha ufak bir çocuk.Tahminen 5-6 yaşlarında ve bu çocuk yerde hareketsiz iki kişiye bakıyor.İkiside bir kan gölünün ortasında yatıyor.Biri kadın,biri erkek.Çocuk sadece bakıyor,ne bir gözyaşı,ne hüzünlü.Sadece bomboş gözler.Bu çocuğun anne ve babası.Onun gözlerinin önünde ölmüşler ve çocuk yine de hiç ses çıkarmamış.
Titreyerek anıdan çıktım.Uyandığımda Harry'nın çok yakınında yatıyordum.Bayılmış olmalıyım.Ona baktım,böyle bir şeyden sonra yaşamak...Bile bir mucize olmalıydı.Çok yavaşça saçına dokundum ve okşamaya başladım.
Raven Midnight

Raven Midnight

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak EmptyPaz Ocak 02, 2011 8:34 pm

Gece.Hava karanlık.Ve ben bir parkta arabamda kestiriyorum.Biri arabayı tekmeledi."Eroinman bulduk ahahaha" diye bağırdı.Eroinman?Bu gün ne kadar ironik.Arabadan indim ve "Sen kime ne diyorsun?"dedim.Sonra çocuğun çenesine bir yumruk attım.Çocuk "o...pu"dedi ve üzerime koştu.Koşarken gözlerine dimdik baktım.Ve aniden yere yığıldı.Bağırıyordu.Yerde bir böcek gibi kıvranıyordu.Bir yandan küfrederken bir yandan da yalvarıyordu.Bunu ona ben yapıyordum.Ona acı çektirip bütün hıncımı alıyordum.Düşüncelerimden sıyrılıp çocuk bağırmayı kestiğinde ona baktım.Gözleri dönmüştü.İnliyordu.Ağlıyordu.Yavaş yavaş arabaya bindim ve gazı kökledim.Aman tanrım.Neler oluyordu?
Assasin_King

Assasin_King

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak EmptyCuma Ocak 07, 2011 8:05 pm

Codexin son parçasıydı.Eğer atlayabiliyorsam oraya gidip gelebilirdim.Eğer 399.Codex parçasında yazdığı gibiyse 400. parça orada.Eğer becerebilirsem onu bulmayı planlıyorum.Bu gücü Animus 4.5 in yan etkilerimi verdi yoksa diğerlerinde olduğu gibi ölü dünyamı bilmiyorum ama tek bildiğim bu defa işe yarar bir şey buldum
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak EmptyCuma Ocak 07, 2011 9:19 pm

Yavaşça doğruldum ve esnedim.Daha Raven'la buluşmam gerekiyordu.İnledim ve çantamı aramaya başladım.O sırada Harry'ı dürtmeyi düşündüm ama eğer dürtersem tekrar bir anı görebileceğimden korkuyordum. Yutkundum ve o sırada gözüme bir beyzball sopası ilişti.Onu aldım ve Harry dürttüm.
Raven Midnight

Raven Midnight

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak EmptyCuma Ocak 07, 2011 9:43 pm

Az önce ne olduğuyla ilgili hiç bir fikrim yoktu,ama nedense hoşuma gitmişti.Arabayı tenha bir arka sokağa çektim. Aynaya baktım.Gözüm boynumdaki anahtara takıldı.Onu çıkarsam iyi olacaktı.Dalları düğüm yaptığım yeri aradım. Yoktu.Dalları çekiştirdim.Çıkmıyordu."Lanet olsun!"diye bağırdım.Kedim uyuduğu yerden tek gözünü açıp bana baktı.Derin bir nefes aldım.Dalları fazla uzamış tırnaklarımla parçalamaya çalıştım.Ve bir anda dallar elime dolandı. Dikenler elime saplanıyordu.Küfrederek elimi boynuma götürdüm ve dallar yine boynuma dolandı.Bu deneyimden sonra o dallara dokunacağımı sanmıyordum.Dikenlerin saplandığı elime baktım.Harika.İki elimde yara içindeydi. Öfke içinde küfredip arabayı tekmeledim.
Assasin_King

Assasin_King

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak EmptyC.tesi Ocak 08, 2011 8:33 pm

H..heyyyyy NO'OLYO.Hmmhgh...
uyandım ve refleks olarak Lulunun elindeki beyzbol sopasını parçaladım.
homurdanarak gözlerimi yumdum lulunun kolunu tuttum ve ölü dünyaya odaklandım.Bir dakika sonra Porsche min önünde ölü dünyadaydık
Ahh bu arabayı burada asla bırakmam dedim
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak EmptyC.tesi Ocak 08, 2011 8:37 pm

Bana dokunması en son istediğim şeydi ama bir kere olmuştu.Başım dönüyordu,anılar bana geliyordu ama hiçbiri net değildi.Sanırım anılarını saklamak için eğitim almıştı ve büyük ihtimalle de öyleydi.İç çektim."O zaman hadi bin de gidelim" dedim ve araba girdim.Başım hala dönüyordu ve buna karın ağrısı da eklenmişti."Pereant est!" dedim.
Raven Midnight

Raven Midnight

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak EmptyC.tesi Ocak 08, 2011 9:02 pm

Gözümü açtım.Uyuyakalmışım.Saate baktım.4.13.Radyoyu açtım,şansıma Marilyn Manson çalıyordu.Şarkıya eşlik etmeye başladım.

"Sweet dreams are made of these
Who am I to disagree?
Travel the world and the seven seas
Everybody's looking for something..."

Uff hiçbir şey düzgün gitmiyordu.Her şey üst üste gelince çıldırmaya başlamıştım.Yan koltukta uyuyan kedimi kucağıma aldım."Evet ufaklık,hadi gidelim" dedim ve arabayı çalıştırdım.
Assasin_King

Assasin_King

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak EmptyCuma Ocak 28, 2011 6:29 pm

Arabayı çalıştırdım.200...300...310.Atladım yani boyutlar arası atlama yaptım. Evin önündeydim.Kapıda kırmızı bir işaret vardı şeydi..Bir haç..TAPINAK SAVAŞÇILARININ HAÇIYDI VE KANLA YAPILMIŞTI.Kapıyı kırarcasına açtım.İşte oradaydı.Brotherhood işaretinin üzerinde çarmığa gerilmişti Maria...Gözlerim karadı.Marianın hidden blade'ini aldım ve Luluya fırlattım.Gözlerimi kapadım ve lunun kolunu tuttum.Bir dakika sonra Tapınakçılarla dolu bir odadaydık.Kılıcımı çektim.Onlar ne ıolduğunu anlayamadan ben çoktan saldırmıştım 1.2.3.4...16...53...72..94..116..187..232... birkaç saat sonra 556.da ölmüştü.Etrafta Lulu ve ben dışında kimse kalmamıştı kan gölünde yüzüyorduk. Luluya araba anahtarlarını fırlattım.Yeteri kadar tatmin olmamıştım.Gitmesini ve Marianın bedenini almasını söyledim.Meşalelerden birini alark binayı yaktım.ve bir sonrakine yöneldim

Yeni Dünyayı Bulmak
1 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki