Ölü Dünya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ölü Dünya

Rpg.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yeni Dünyayı Bulmak

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 4 EmptySalı Şub. 08, 2011 6:23 pm

Güldüm."Ruhum ölüyor ama sen acıyı düşünüyorsun." dedim.Alnımdan terler akmaya başlamıştı.Öksürmeye başladım.Elimle ağzımı kapadım.Öksürüklerim biraz azalınca elime baktım.Kan."Bana peçete verirsen sevinirim." dedim.O sırada ağzımın kenarından kan akmaya başlamıştı.
https://oludunyarpg.yetkin-forum.com
Raven Midnight

Raven Midnight

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 4 EmptyPerş. Şub. 10, 2011 9:28 pm

Ve ne yazik ki uyandım.Bir arabanın içinde olmamı umursamadan dışarı çıktım.sarhoş gibi hissetmek berbat bir şey. Gördüğüm rüyada saçma sapan.Telefonumu aradım.Sanırım arabamda kalmıştı.Arabamda en son nerede bıraktıysam oradaydı.Buraya nasıl geldiğimle ilgili kafamı yormayacağım.Ölü dünyaya gitmeliyim.Denemek istediğim bir şey var ve bu benim ölümüme sebep olabilir.boynumdaki anahtarı arabanın kilidine soktum ve etraf kararır kararmaz anahtarı çekip arabadan atladım.Ölü dünyaya düşünce etrafıma bakındım.Araba yoktu.Güzel.Şimdi. Geçit olduğunu varsaydığım ağacı buldum.Burayı yakacağım.Bakalım geçit yanınca ne olacak.Etrafta bulduğum kurumuş çalıları topladım.Hendeğin üzerinden zıpladım-uçmak gibiydi-ve ağacın yanına düştüm denebilir.Çalıları ağacın etrafına yaydım ve cebimden çakmağımı çıkarıp tutuşmalarını sağladım.Biraz uzaklaştım ve izledim.Alevler mor-mavi renkteydi ve kıvrılarak genişliyorlardı.Bir anda ateşin titremesi durdu.Ve kulağımı sağır edebilecek bir patlamayla bir kaç metreye çıktı.Patlamanın şiddetiyle savrulup bir başka ağaca yapıştım.Ayağa kalktım ve alevlerin gök yüzüne yayılmasını izledim.Gök yüzü alevlerle karışıyordu.Bir süre sonra her yer mor-mavi oldu ve alevler söndü.Etrafta bir sürü beyaz silüet vardı.Ruhlar.Sanırım dünyamız ve burası arasında sıkışıp kalmış ruhlardı.Birine yaklaştım.Bana döndü.Sesi su gibi akıyordu."Sssennnn bizi ssserbesst bıraktınn."dedi.Peki."Bu iyi birşey değilmi?" diye sordum.Başını salladı.Yaktığım geçidin orada karadelik gibi bir şey oluşmuştu.Hmm.Denemekten zarar gelmez.Karanlığın içine adım attım ve aklımdaki yerde,arabamın arka koltuğunda,kedimin meraklı bakışları altında kendimi buldum. Geçidin diğer tarafıda olmalıydı.Telefonumu bulup Lulu'yu aradım.
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 4 EmptyPerş. Şub. 10, 2011 9:31 pm

Harry kibarlık yapıp bana peçete vermediği için ağzımın kenarını bileğimle sildim. O sırada telefonum çalmaya başladım.Ya telefonumu fırlatıp atacaktım ya da telefonumu açacaktım.Çantamı karıştırırken bir kağıt peçete bulup ellerimi sildim ve telefonuma baktım.Raven.Telefonumu hemen açtım."Hey,uyanmışsın demek." dedim.
Raven Midnight

Raven Midnight

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 4 EmptyPerş. Şub. 10, 2011 9:35 pm

"Sen nereden...Her neyse ne oldu bilemezsin.neredesin.?"dedim.
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 4 EmptyPerş. Şub. 10, 2011 9:37 pm

"Harryle beraber bir yolculuğa çıktık diyeceğim ama pek doğru olmayacak.Harry bir yere gidiyordu,bende onun peşine takıldım." dedim iç çekerek.Sonra tekrar öksürmeye başladım.Bu sefer peçetem vardı neyse ki.Her seferinde daha fazla kan geliyordu."Hey Raven,seni sonra arasam?Şu an ölmekle biraz meşgülüm de." dedim.
Raven Midnight

Raven Midnight

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 4 EmptyPerş. Şub. 10, 2011 9:39 pm

"Beni bukadar meraklandırdığın için seni birde ben geberteceğim.Ölmemeye çalış,sana ihtiyacım var ve telefonum açık."deyip kapattım.Peki.çok tuhaf
Assasin_King

Assasin_King

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 4 EmptyCuma Şub. 11, 2011 1:16 am

Hey Tamam tamam şu işi halledelim dedim.Parmaklarımın uçlarını ateşe değdirdim ve Lulunun sırtına bastırdım.Kalbinin içinden çıkan saydam maria figürünün kulağına Rest İn the peace diye fısıldadım ve onu avucumla ezdim.
Bitmiştir
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 4 EmptyCuma Şub. 11, 2011 1:19 am

Hani bazen kendinizi ölmüş de dirilmiş gibi hissedersiniz ya bana da aynen öyle olmuştu.Şiddetle öksürdüm."Bitmiştir bunu ifade etmek için baya yetersiz bir kelime..." dedim öksürerek. "Neyse,hala nereye gitmemiz gerekiyorsa gidelim ve bana dövüşmeyi öğretmelisin." dedim koltuğa yaslanmaya çalışarak.
Assasin_King

Assasin_King

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 4 EmptyCuma Şub. 11, 2011 1:22 am

Bu işte biraz zor.
Dedim
Ailende katil veya asker,Polis felan varmı ? Sanırım Bones ismi tanıdık geliyor
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 4 EmptyCuma Şub. 11, 2011 1:23 am

İç çektim."Babam,demiştim ya.Seni Altair veya Ezoir adınla daha çok tanımamın nedeni bu." dedim.
Assasin_King

Assasin_King

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 4 EmptyCuma Şub. 11, 2011 1:27 am

Adım Ezio Ezoir değil.! Tamam Büyük Büyük Büyük Büyük Annen Benimkinin yamaklarından biri sanırsam.Arkada bir Animus var ona bağlan ve onun anılarına gir.Oradaki kişi sana dönüşecek.Ne yapman gerektiğini anlayacaksın bu otamatikman sana oradaki hareketleri öğretir dedim
Raven Midnight

Raven Midnight

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 4 EmptyCuma Şub. 11, 2011 1:29 am

Bu ikisi ne halt ediyor bilmiyorum,umrumda olduğunu pek söyleyemeyeceğim.Arabanın ön koltuğuna geçtim.Saat öğlene yaklaşlıyordu.Tüy yumağı kucağıma çıktı.Kafasını okşayıp yan koltuğa koydum.Sonra dönüp "Sence ne yapalım?Geçidi bulalım değil mi?"diye sordum.Evet kediyle konuşuyordum.Arabayı çalıştırmadan tekrar ölü dünyaya gitmeye ve bir ip ucu bulmaya karar verdim.Boynumdaki anahtarla arabayı çalıştırdım.Ve mor-mavi gök yüzünün altında buldum kendimi.
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 4 EmptyCuma Şub. 11, 2011 1:33 am

"Ezoi,Ezoir adının ne olduğunun bir önemi var mı?" dedim.Bu sırada arkaya geçtim ve Animus'a dokundum."Lunaparka gitmeyi bir daha özlemeyeceğim sanırım..." diye mırıldandım.Transa girdim.Trans ne kadar sürdü bilmiyorum ama çıktığımda baya sersemlemiştim ve nefes nefeseydim.
Assasin_King

Assasin_King

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 4 EmptyCuma Şub. 11, 2011 7:36 pm

22 saat 32 dakika 15 saniyedir atanın bedenindesin temel şeyleri kapmış olman lazım dedim
Montegeronni ye varmıştık ve eğitim alanını hazırlamıştım.
Göster mağrifetini
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 4 EmptyCuma Şub. 11, 2011 8:18 pm

Adrenalin seviyem tavan yapmıştı.Ağzım kuruydu o yüzden yutkunmayı denedim."Hala ne yapmam gerektiğini bilmiyor gibiyim!" dedim.O sırada elimdeki silahı fark ettim.Silahı hedef tahtalarından birine doğru doğrultum.Elim titremiyordu,bir gözümü kapamıştım,öbürüyle hedefe yoğunlaştım.Tereddüt bile etmeden tetiği birden çektim ve kurşun uçup hedefi vurdu.Tam 12'den.Ağzım açık kaldı.Bunu ben mi yapmıştım?
Assasin_King

Assasin_King

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 4 EmptyCuma Şub. 18, 2011 5:52 pm

Ateşli Silahlar Kolay.Kolundaki Hidden blade ile şuradaki 3 robotu öldür ama sakın fark edilme dedimÇömezleri eğitmek eğlenceliydi
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 4 EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 7:08 pm

Ona öldürücü bir bakış attım ve iç çektim.Tamam,bunu yapabilirdim.Ben daha bir şey yapamadam robotlara doğru yürümeye başladım.Sonra bir robot tam bana bakacakken bir ağacın arkasına geçtim.Sonra çok hızlı bir şekilde birine Hidden Blade'ı sapladım ve öbürleri daha ne olduğunu anlamadan öbürlerini yok ettim.Yüzümde bir gülümseme vardı.Gerçekten çok hoşuma gitmişti.
Assasin_King

Assasin_King

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 4 EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 9:46 pm

Hızlı Düşün!!!
Diye bağırarak Kılıcımı çekip ona savurdum.Engelledi
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 4 EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 9:48 pm

"Gizliliğin her şey olduğunu düşünürdüm,bana bağırman pekte gizli değil,değil mi?" dedim gülerek.Kılıcını tekrar bana doğru savurunca eğildim ve bacağına çelme atmayı denedim.Hızlıca engelledi ve bu sefer kılıcıyla belime vurmaya denedi.Kıl payı engelleyip yüzüne bir tekme indirmeyi denedim ve sizin de tahmin ettiğiniz gibi,engelledi.
Assasin_King

Assasin_King

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 4 EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 9:53 pm

HIZLI OL DEDİM SANA ÖLDÜRMEK İÇİN OYNA VE ÇEK KILICINI UNUTMA BU DÜNYADA YA ÖLÜR YADA ÖLDÜRÜRSÜN!!!
kılıcım savurdum kolunda bir çizik oluştu
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 4 EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 9:56 pm

"Tamam patron sakinleş!" dedim ona.Kolumdaki çiziğe baktım,pekte derin değildi.Sonra yüzüne sıkı bir yumruk indirdim ama bunun ona ne kadar etki ettiğini bilmiyorum.Sonra kılıcını tam bana doğrulturken onu Hidden Blade'ımla savuşturdum ve öbürüyle yanağını çizdim.Sırıttım ve savaşa hazır bir pozisyon aldım.
Assasin_King

Assasin_King

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 4 EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 10:00 pm

Hmm ortalama 9 üzerinden 3.5.
Ona kılıcımı savurdum engellemek için uzandı ama sırtına doğru atladım (burada ışınlanma yeteneğinden bahsediyor) ve hançerimi acı çektiren ama hasar vermeyen bir boşluğa çok ama çok hafif bir boşluğa batırdım
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 4 EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 11:20 pm

Ben daha '9 üzerinden 3.5 mu?' diye düşünürken o bana saldırmıştı bile.Acı hızla bütün vücuduma yayıldı ve yere düştüm.Toparlanmam gerekirdi ama yapmadım.Sonra ayak bileğini yakalayıp onu yere düşürdüm.Buna güldüm.
Assasin_King

Assasin_King

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 4 EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 11:24 pm

Ayağa Kalktım
Sana söylemiştim.Öldürmek için oyna
Hidden blade'deki yuvarlağı döndürdüm ve Hidden gun'ı harekete geçirdim.Bir dakika sonra Luluyu göğsünden vurmuştum
Bir Saat sonra
Öyle acaip bir yerdeydik gören 2289 sanırdı.Lulunun göğsündeki bayıltıcı kurşunu çıkarım yarasını iyileştirmiştim o uyuyordu bende bir saat içindeki 2.sigaramı içiyordum.
Uyanıyordu
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 4 EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 11:31 pm

Uyandığım anda Harry'e vurmamak için bütün irademi kullanmam gerekti.Elimle yatağım yeri sıkıca kavradım ve dişlerimi sıktım.Sonra güldüm."Bana süt kuzusu gibi davranacağına bana vur daha iyi." dedim sırıtarak.Göğsümde tuhaf bir his vardı,anlam veremiyordu.Sonra ayağa kalkmayı denerken düşüyordum ve Harry'nın koluna yapıştım."Hey,burada bira var mı?" diye sordum kuru bir ses tonuyla.

Yeni Dünyayı Bulmak
4 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki