Ölü Dünya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ölü Dünya

Rpg.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yeni Dünyayı Bulmak

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
Assasin_King

Assasin_King

Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 5 EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 11:32 pm

Hmm.ben içki içmem ama aşağıdaki mahzende biraz var.
hmm şey yani Maria dan kalma merdivenlerden 1 kat aşağıdan sonra sağdan ilk kapı
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 5 EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 11:45 pm

"Tamam" dedim ve onun beni yönlendirdiği yere gittim.O sırada gayet kaliteli bir şişe viski gördüm ama dokunmadım.Biramı aldım ve odadan çıktım.Biranın kapağını çevirdim ve bir yudum aldım."Neredeyiz böyle?" diye bağırdım Harry'e.
https://oludunyarpg.yetkin-forum.com
Assasin_King

Assasin_King

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 5 EmptyPaz Şub. 20, 2011 4:10 pm

Heyy Bağırmana gerek yok
Montegerronni Toskana İtalya bölgesindeyiz
dedim
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 5 EmptyPtsi Şub. 21, 2011 8:38 pm

"Tamam" dedim ve biramdan uzun bir yudum aldım."Umarım yakında bir yere veya bir şey yapmamız gerekmez çünkü kafayı bulmak istiyorum!" dedim gülerek."Umarım senin için sakıncası yoktur" dedim ve tekrar biramı yudumladım.

En son Lulu Hellenna Bones tarafından Ptsi Şub. 21, 2011 9:14 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Assasin_King

Assasin_King

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 5 EmptyPtsi Şub. 21, 2011 8:48 pm

Merak etme.Senin bir şey yapmana gerek yok ben bir şeyler yapmalıyım
Zırhımı giydim silahlarımı ve Lambo'mun anahtarını aldım.Ferrarinin kini Luluya attım ve en geç üç güne dönerim dönmezsen şu arkadşını ara raven mi varen mi ne işte onu
Arabaya bindim ve Roma yoluna saptım
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 5 EmptyPtsi Şub. 21, 2011 9:14 pm

"Bensiz gidebileceğini zanneden bir salak,daha önce görmüştüm." dedim kendi kendime ve benden onun peşinden arabaya atladım.Son hızla gidiyordum,kısa sürede arkasına yaklaştım.Kornaya iki kere sertçe bastım.Beni gördüğüne pek mutlu olmayacaktı hatta hiç mutlu olmayacaktı ama kimin umrunda?
Assasin_King

Assasin_King

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 5 EmptyPtsi Şub. 21, 2011 9:26 pm

Ferrarinin önüne geçtim ve bana çarptı.Arabadan inip motoruna bir ufak çaplı bomba attım ve konuştum
Sakın takip etme
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 5 EmptyPtsi Şub. 21, 2011 9:30 pm

Arabadaki bomba patlamadan arabadan çıktım ve hızlıca uzaklaştım."Beni buraya kadar sürüklediysen senle geliyorum.Beni eve tıksan da umrumda değil!Eğer benim için aşırı tehlikeli veya sana ayak bağı falan olacağımı düşünüyorsun yanılıyorsun!Ölümü göze alırım ve senin yoluna çıkmayacağıma yemin ediyorum ve beni korumana da gerek yok,eğer orada ölüceksem orada öleceğimdir!" dedim ellerimi iki yana açarak.
Assasin_King

Assasin_King

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 5 EmptyC.tesi Şub. 26, 2011 8:32 pm

Ellerimi kaldırdım.
Ben uyarımı yaptım.Sadece hazır değilsin eğer eminsen arabaya bin dedim
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 5 EmptyC.tesi Şub. 26, 2011 8:34 pm

Gülümseyip arabaya bindim.Ölüm...Bu kelime nedense artık hiç yabancı gelmiyordu...
Assasin_King

Assasin_King

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 5 EmptyCuma Mart 04, 2011 11:06 pm

Tek söyleyebileceğim şu sana sakın ölme!
İçimden sessiz bir kahkaha atıp gittiğimiz yerde nasıl bir hayal kırıklığı yaşayacağını düşündüm
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 5 EmptyCuma Mart 04, 2011 11:24 pm

"Ne o,yoksa benim için endişelendin mi?" dedim onu alaycı bir şekilde süzerek ve gülerek."Ne sevimli..." diye mırıldandım camdan dışarı bakarken.İçimde şu tuhaf his vardı,adını bir türlü koyamadığım bir his...
Raven Midnight

Raven Midnight

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 5 EmptyPerş. Mart 10, 2011 7:06 pm

Arka koltuğa uzandım.Çantamdan çakı çıkardım ve cebime tıktım.Tüy yumağına "Sen içeride kalıyorsun dercesine bir bakış attım.Cevabım yarım ağızla söylenmiş bir "miiiiiiiivvvvv" oldu.Arabadan inip etrafa göz gezdirdim.Bir şeylerin değiştiğini fark etmek yarım dakikamı aldı.Ruhlar etrafta yoktu.Nereye gidebilirlerdi ki?Öbür dünyaya geçmiş olabilirlerdi ama bu kadar kısa sürede hepsi birden aynı geçitten nasıl geçebilmişlerdi?Geçidin yanına gittim.Tam karşısında bir ayna vardı.Hiçbir şeyi yansıtmaya simsiyah bir ayna.Bir laf vardır,fazla merak kediyi öldürür diye. Şu anda sanırım kedi benim.Aynaya dokundum.parmak uçlarımdan bütün vücudumu dolaşan ve tam kalbimde toplanan tuhaf bir hisle titredim.Aynaya baktım.Bir kız.Bana çok benziyor.Ne olduğunu anlayınca endişeyle gözlerimi ona diktim.Onunda gözbebekleri benimkiler gibi küçücük oldu.Sanırım 6 yaşındaki halim bana bakıyordu.Rüya görmüyorsam."Senin ne işin var burada?"diye fısıldadım.Kabul ediyorum,çok aptalca bir soruydu."Beni öldürdün."dedi.Şaşkınlığım nedense öfkeye döndü."iyi yapmışım."dedim ve aynaya yumruk attım.Bazı şeyleri geride bırakmak ve unutmak en iyisidir.Ayna yumruğumla parçalandı.Yere düşen her parçada o küçük velet vardı.Ve o velet bir anda karşımda belirdi.Cebimdeki çakıyı çıkardım.Velet tip tip sırıtınca sinirlendim ve çakıyı koluna sapladım.Kolundaki yara iyileşip benim kolumda berbat bir acı oluşurken bana salak gibi sırıtıyordu."Ben senim."dedi."S*ktir."dedim.Teknik olarak kendimle dövüşüyordum.Çakıyı kızın kalbine sapladım.Canım çok acıyordu ama velet titremeye başlayınca hırslanıp kalbini deştim.Cansız vücuduna baktım bir süre.Değişmeye başlamıştı.Tuhaf bir şekilde seğiriyordu ve gözlerinden siyah bir sıvı akıyordu sonra görüntüsü silikleşti.Ve gözlerini olmayan,en az 50 dişli tuhaf sürüngenimsi bir yaratığa bıraktı yerini.her ihtimale karşı onu yaktım.Kırılmış aynaya baktım.Elimi kesmişti.Elimi tişörtüme sildim ve aynanın arkasına dokundum.Bir sürü görüntüler gözümün önünden geçiyordu.tanımadığım yüzler ve sesler vardı.
Assasin_King

Assasin_King

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 5 EmptyCuma Mart 11, 2011 9:24 pm

Bir kaç saat sonra derme çatma bir yere geldik.
Cebimden bir lens kutusu çıkardım ve taktım.Bu benim kızıl ötesi algılayıcımdı ve etrafımızda görünmez zombiler vardı arkamdan yaklaşan zombiye bıçağımı sapladığım zaman görünür oldu.bir kaç tanesi Lulu'nun arkasından yaklaştı ve üzerine çullandı.Gülerek Yrdım lazımmı?
dedim
Assasin_King

Assasin_King

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 5 EmptyCuma Mart 11, 2011 9:25 pm

Bir kaç saat sonra derme çatma bir yere geldik.
Cebimden bir lens kutusu çıkardım ve taktım.Bu benim kızıl ötesi algılayıcımdı ve etrafımızda görünmez zombiler vardı arkamdan yaklaşan zombiye bıçağımı sapladığım zaman görünür oldu.bir kaç tanesi Lulu'nun arkasından yaklaştı ve üzerine çullandı.Gülerek Yrdım lazımmı?
dedim
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 5 EmptyCuma Mart 11, 2011 9:31 pm

"Hahaha,çok komik!" diye bağırdım ona ve zombiye Hidden Blade'imi saplayıp onu üstümden ittim.Hızlıca ayağa kalktım ve bir tanesine daha Hidden Blade'imi sapladım."Acaba senin ilk görevin nasıldı?" diye sordum ona ama beni pek aldırmışa benzemiyordu.Ben onlara saldırdıkça daha fazlası geliyordu,geliyordu ve geliyordu!Bu beni resmen deliye döndürmeye başlamıştı!
Assasin_King

Assasin_King

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 5 EmptyCuma Mart 11, 2011 9:36 pm

Hmm anlatmamı istermisin.Aslında ilk görevim şeydi neydi hah buldum.Amerikan Başkanı İngiltere Yunanistan ve Türkiye Başbakanları (Bi de Temel EHUEHUEH) toplantı için Türkiyede toplandı bende hepsini birden öldürdüm aslında kolaydı.Çatılardaki 15.000 keskin nişancıyı 100.00 tanede silahlı koruma vardı ve ben 1.5 saat içeride kaldım
Seninkinin yanında papuç örmek gibi kalır ama hıh neyse
Bir kaç tanesini daha hallettim
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 5 EmptyCuma Mart 11, 2011 9:59 pm

"Hm...O kadar kötü değilmiş!" dedim gülerek."Ne yaptığın veya ne kadar güçlü olduğun umrumda mı zannediyorsun?Bunlar beni dehşete mi düşürmeli?Korkmalı mıyım,yoksa sana tapmalı mı?Hiç birini yapmaya planın yok,haberin olsun.Benim için lisedeki tanıdığım bir çocuktan fazlası değilsin!" dedim birkaç tane zombiyi daha hallederek.
Raven Midnight

Raven Midnight

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 5 EmptyCuma Mart 11, 2011 10:39 pm

elimi aynadan çektim.ne yapacağımı bilmiyorum.tam arkamı dönüp gidecekken kandan yazılar belirdi.Camsız aynanın yüzeyindeki yazılara baktım."aynalar dünyaların kapılarıdır."ha?arabnın yan aynalarından birini yerinden kopardım ve geçide tuttum.Bir yer belirdi.tuhaf bir yer.terk edilmiş bir otele benziyordu.aman ne harika bulunucak bir yer daha.aynayı bir sinirle geçide fırlattım.sonra camsız aynaya baktım.Yazılar silindi ve yerini kandan bir gülen yüz aldı.Dibinden bir iskelet çıktı.Elinde bir balta vardı.balta gerçekten hoştu.iskelete "s*ktir git."
dedim ve tekme attım.kemikleri dağaldı.bende yere düşen o çok harika baltayı aldım.arabaya binip baltayı yan koltuğa koydum.arabayı geçide sürdüm.Evet şimdi o terk edilmiş otelin önündeydim.baltayı alıp içeri girdim.üst kattan sesler geliyordu.yukarı çıktığımda bir cesedin üzerine eğilmiş beyaz bir silüet vardı.Cesedin üst kısmı tamamen parçalanmıştı.silüet yavaşça başını kaldırdı.yüzü kaanla kaplıydı ve dişlerinde etler vardı.doğruyu söylemek gerekirse tırsmıştım ama bir adım attım.daha dikkatli baktım yüzüne.geçit patladığında çıkan ruhlar. "neden buradasınız?"dedim."bizi serbest bıraktın" dedi."o insanı sizmi öldürdünüz?"diye sordum cesede bakmamaya çalışarak.başını salladı."neden?" dedim."ölüm az.beslenecek ruh yok.ölüm çok az"ilginç bir cevaptı. kapı kapandı ve kilitlerndi.silüet bana yaklaştı."ölü az.yeni ruh".hadi len.baltayla kapıyı kırdım.ve aşağı koştum.arbaya atladım ve gazı kökledim.geçidin diğer ucu buradaydı ama buraya sonra dönecektim.
Assasin_King

Assasin_King

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 5 EmptyC.tesi Mart 12, 2011 9:45 pm

Tk istediğim başkalarının işlerinin senden daha zor olabileceğini anlaman.Bu sayede belki sızlanmayı bırakırsan yada bir daha düşündüm bu imkansız
Raven Midnight

Raven Midnight

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 5 EmptyC.tesi Mart 12, 2011 10:31 pm

şimidi,burası neresi bunu bir bulmam lazım.ikincisi,o kemirilmiş cesede arkadaş olmadan o geçidi bulmam lazım. üç,bir ara durup içinde bulunduğum duruma küfretmem lazım.Ara sokaklara girdim ve bulabildiğim en karanlık köşede durdum.koltuğumu iyice geriye yatırdım.tüy yumağıını kucağıma aldım."senide peşimde sürüklediğim için üzgünüm ama seni orda bırakamazdım.o kadın manyarsa seni yerdi.gerçiiii pek umursuyor gibi gözükmüyorsun. şarkı dinlemek istermisin?"dedim.mırıldanmaya başladı.BFMV cdsi bulup taktım ve sesini açtım. şarkı başlayınca kulaklarını dikip radyoyu koklamaya başladı."Ashes of innocent " dedim gülerek.derin bir nefes aldım.heryeri kan lekesi olmuş tişörtümü değiştirdim.müziği kıstım iyice.kapıları kilitledim."uyuyacağım."dedim yün yumağına.pek bir sorun olmazdı,uykum çok hafiftir çünkü.baltayı hemen yanıma,tüy yumağının erişemeyeceği bir yere koydum.ve gözlerimi kapadım.
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 5 EmptyPaz Mart 13, 2011 6:52 pm

"Sızlanıyor muyum,gerçekten mi?Saçmalamakta bu kadar başarılıysan,neden bir Assasin'in ki?" diye bağırdım ona.Beni gıcık etmek dışında bir şey yapmıyordu.Yumruklarımı elimi acıtacak kadar sıktım ve zombileri öyle yumruklara başladım.Git gide daha hızlı ve daha sertçe yumrukluyordum ve git gide rahatlıyordum.En sonunda durdum.Nefes nefeseydim ama baya zombiyi halletmiştim.
Assasin_King

Assasin_King

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 5 EmptyC.tesi Nis. 23, 2011 7:17 pm

Buraya geldik çünkü
sözlerimi devam ettiremedim .
İşte orada duruyorlardı ama bu defa Maria'da aralarına katılmıştı.Etrafımı sardılar.
Hepsi oradaydı annem ve babamdan tut en küçük öğrencime kadar.
Maria ya bakarak bağırdım
BUNLARIN SONA ERECEĞİNİ SÖYLEMİŞTİN YARDI EDECEĞİNİ SÖYLEMİŞTİN NEDEN BURADASIN HA!!
ehh açıklamam lazım annemler öldüğünden beri onları görüyorum.Şizofrenim denebilit.Maria benim doktorumdu bana yardım ediyordu son ana kadar iyileşmiştim.Şimdiye kadar
Lulu Hellenna Bones
Admin
Lulu Hellenna Bones

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 5 EmptyC.tesi Mayıs 07, 2011 8:51 pm

Ne olduğu hakkında en ufak bir fikrim yoktu.Karışmakla karışmamak arasında bocalanıyordum.Derin bir nefes aldım,birkaç zombiyi daha hallettim ve delirmiş olan Harry'e baktım.Zombilerin arasında daldım ama şaşırtıcı bir şekilde hiçbiri bana saldırmadı.Maria'yı gördüm,konuşmuyordu ama yüzündeki ve gözlerindeki acı ve çaresizliği görebiliyordum. "Çünkü bir seçeneği yoktu." diye fısıldadım."Onu anlamıyorsun çünkü onun ruhunla ruhun hiçbir zaman gerçek anlamda bağlanmadı.Maria,sana yardım edebileceği kadar yardım ediyordu ama onun yardımının bir sınırı vardı. Harry, sana ne olduğunu onun sayesinde öğrenmiştim ve inan bana, şu an onları bende görüyorum. Sana yardım edebileceği kadar yardım etti, bırak gitsin. Onları düşünme artık, bırak dinlensinler. Kendine ve onlara ancak böyle yardım edebilirsin." dedim olabildiğince nazik ama ikna edici bir sesle konuşmaya çalışarak. Maria bana teşekkür manasında bir bakış attı ve bende gülümsedim. Sonra, onun bana söylediği o sözler kafamda yankılandı. 'Ben yokken Harry'e iyi bak, ona göz kulak ol.'
Assasin_King

Assasin_King

MesajKonu: Geri: Yeni Dünyayı Bulmak   Yeni Dünyayı Bulmak - Sayfa 5 EmptyC.tesi Mayıs 07, 2011 9:11 pm

ahh gidiyomusunuz bi bi dakka onların burda ne işi var (bknzkriz geçirip olabildiğince saçmalamak)
hey sizin ölmüş olmanız gerekmiyomu heyy gitseniz iyi olacak daha öldürmem gereken 1489 kişi var hemde 1 yılda ahhh fazla mesai yapıyorum ve he kişi başı bir kese altından başka bişey yok buna değer mi yaaa
bayıldım...

Yeni Dünyayı Bulmak
5 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki